Mūsu piedāvātās produktu grupas

Uzņēmums piedāvā produktu klāstu, kas iedalīts četrās produktu grupās

Līmētās plātnes

Plātnes izgatavotas no dažādas kvalitātes priedes zāģbaļķiem. Atšķirībā no visas pārējas produkcijas, plātņu ražošanā tiek izmantots gan bez-zaru, gan zaru priedes materiāls, pirmām kārtām ar veseliem zariem. Plātnes var izmantot kāpņu, mēbeļu, palodžu un citas produkcijas ražošanā. Varam piedāvāt arī saaudzētās lameles: saaudzētas ar standarta frēzēm. Plātnes izgatavojam arī pēc individuālajiem pasūtījumiem.

Logu/Durvju brusas

Logu, durvju brusas tiek ražotas no bezzaru priedes koksnes. Brusas ražotas no priedes lamelēm/dēlīšiem. Tās ir viengabala, fiksētas, un saaudzētas lameles.

Celtniecības brusas

Mēs ražojam arī līmētās spāres,sijas un nesošās konstrukcijas. Viens no galvenajiem komponentiem celtniecībā. Celtniecības brusas visbiežāk izmanto koku māju un  lielo koku konstrukciju būvniecībai. Brusa nevainojami tur siltumu, nesaraujas un tai ir ļoti  patīkams izskats.

Briketes

Mēs piedāvājam arī briketes, izgatavotas no ražošanas atlikumiem/skaidām.

Mēs ražojam pēc Eiropas standartiem, kā arī pēc individuālajiem pasūtījumiem.

Mūsu pamata produkts

Mūsu pamata sortiments – logu un durvju brusas no bez-zaru priedes koksnes. Brusas tiek ražotas no priedes lamelēm/dēlīšiem.

Tie pamatā iedalās divās kategorijās

Izgatavoti no fiksēta materiāla

Fiksētais materiāls tiek izgatavots no īpaši vērtīgas, resnas apaļkoksnes, pārsvarā no 80-gadīga koka stumbra apakšējās daļas. Fiksētā materiāla maksimālais garums ir 3 metri.

Izgatavoti no saaudzēta materiāla

Saaudzētais materiāls tiek izgatavots no 150 mm – 900 mm gariem dēlīšiem (lamelēm). Pēc tam, kad tiek izgriezti zari un visi iespējamie defekti, dēlīši tiek saaudzēti garumā uz speciālas iekārtas. Saaudzētā materiāla maksimālais garums ir 6.4 metri.

Jūs ieinteresēja mūsu produkti?

0

Apkalpots klients

0

Saražoti dēļi

0

Apaļkoki sazāģēti

0

Pieredzes pilni gadi

  • Mēs tiecamies uz koksnes bezatlikumu pārstrādi. Ražošanas blakus produkti, tai skaitā skaidas un šķelda, tiek izmantoti kā kurināmais uzņēmuma katlu mājā vai brikešu ražošanā. Praktiski uzņēmumā ir bezatlikumu ražošana.

spgroup@lielezers.lvSākums